Fudbal

Grčka savladala Kosovo na domaćem terenu

Objavljeno

-

Reprezentacija Grčke savladala je repezentaciju Kosova sa 2:0 na domaćem terenu. Tokom utakmice bilo je i tenzija na tribinama, gdje su grčki navijači provocirali kosovske fudbalere ali i navijače.

Grci su poveli u 71. minutu, kada je fudbaler Giakoumakis uputio udarac koji golman Murić nije uspeo da obrani.

Potom je meč prekinut na nekoliko minuta, nakon što su na teren ušli grčki navijači. Utakmica je počela tek nakon nekoliko sudijskih konsultacija.

Pred sam završetak utakmice, reprezentativac Grčke dao je još jedan gol, čime je utakmica završena rezultatom 2:0.

Fudbaleri Kosova poraženi su na domaćem terenu u Prištini od Grčke 5. juna, u okviru drugog kola Lige C nacija, minimalnim rezultatom 1:0.